Podsumowanie 2019/20

Podsumowanie 2019/20

Decyzją PLS tegoroczny sezon został zakończony. Dla wszystkich była to wiadomość bardzo smutna, ale wobec sytuacji na świecie tak naprawdę jedyna słuszna. W obliczu zagrożenia życia wszelkie inne sprawy schodzą na dalszy plan.

Dream Team Sezonu

Dream Team Sezonu

Trzech zawodników VERVY Warszawa ORLEN Paliwa znalazło się w DREAM TEAMIE SEZONU, natomiast siatkarzem z największą liczbą punktów okazał się Nicolas Szerszeń ze Ślepsk Malow Suwałki

TOP 10 generalnej

TOP 10 generalnej

Złotego medalu za zwycięstwo w III edycji konkursu Wygraj Polską Ligę nie przyznajemy, ale warto pokazać, kto znalazł się na podium sezonu 2020/21.

Koniec sezonu PlusLigi

Koniec sezonu PlusLigi

Polska Liga Siatkówki zdecydowała zakończyć sezon PlusLigi na obecnym etapie. W związku z tym, że nie została rozegrana cała runda zasadnicza, postanowiono nie przyznawać tytułu mistrza Polski w sezonie 2019/2020.

Komunikat Zarządu Polskiej Ligi Siatkówki

Komunikat Zarządu Polskiej Ligi Siatkówki

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, a co za tym idzie kolejnymi administracyjnymi decyzjami władz rządowych, samorządowych czy epidemiologicznych, Polska Liga Siatkówki S.A. wstrzymuje do odwołania wszystkie ligowe rozgrywki, którymi zarządza, tj. PlusLigę, Ligę Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Ligę.

Rekordowy libero!

Rekordowy libero!

Zawodnik na pozycji libero może w konkursie Wygraj Polską Ligę Siatkówki zdobyć co najwyżej 27 punktów. Wczoraj Jędrzej Gruszczyński uzyskał 26 punktów.

Kogo do składu na 24. kolejkę?

Kogo do składu na 24. kolejkę?

Jeśli ktoś wciąż dysponuje „Dziką Kartą”, to ma okazję, aby ją użyć. A już bonus „Do ataku!” wydaje się teraz idealną opcją. W końcu wszystkie kluby, które w 24. kolejce punktują dwa razy, dysponują naprawdę mocnymi zawodnikami na pozycji atakującego.  

Mówi lider!

Mówi lider!

W poprzednim sezonie zabrakło mu punktu (jednego!) do podium, ale udało się wygrać ligę klubową PGE Skry Bełchatów. Teraz jest liderem - oto Daniel Białek.


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!