Mówi lider!

Mówi lider!

W poprzednim sezonie zabrakło mu punktu (jednego!) do podium, ale udało się wygrać ligę klubową PGE Skry Bełchatów. Teraz jest liderem - oto Daniel Białek.

Oto nowy lider konkursu!

Oto nowy lider konkursu!

Nowym liderem konkursu został Bartek Ożóg z Radomia, menedżer klubu PAB MET Czarni4. - Wszystko dzięki opcji KAPITANÓW DWÓCH. Opłaciło się (430 punktów!).

Zapowiedź 18. kolejki

Zapowiedź 18. kolejki

W PlusLidze naprawdę dużo się dzieje - kilka dni do zamknięcia okienka transferowego, zaskakująca zamiana rozgrywających między Bydgoszczą i Zawierciem, kolejny kryzys w Rzeszowie, w tym zwolnienie trenera Piotra Gruszki, powrót Daniela Castellaniego na ławkę trenerską.

Ważny komunikat dla menedżerów

Ważny komunikat dla menedżerów

Wszystkie mecze 24. kolejki PLUSLIGI zostały przeniesione z 15 marca na 7-10 lutego, a dokładniej między osiemnastą a dziewiętnastą rundą spotkań. Co to powoduje w konkursie Wygraj Polską Ligę Siatkówki?

17. kolejka #WygrajPLS

17. kolejka #WygrajPLS

W sobotę startuje 17. kolejka konkursu Wygraj Polska Ligę Siatkówki, w której zawodnicy Asseco Resovia Rzeszów i GKS Katowice punktują dwa razy.

Podsumowanie - LIBERO

Podsumowanie - LIBERO

Ostatnią pozycją, której się przyjrzymy na półmetku rozgrywek PlusLigi to LIBERO. Czekamy aż któryś z nich osiągnie w Wygraj Polską Ligę Siatkówki rekordowe 27 punktów.

Podsumowanie - ROZGRYWAJĄCY

Podsumowanie - ROZGRYWAJĄCY

Pozycja, która ma największy wpływ na obraz meczu i uważana jest za najważniejszą w drużynie. W Wygraj Polską Ligę Siatkówki prym wiodą Kampa, Brizard i Toniutti. 


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!