Zapowiedź 22. kolejki według WPLSanockiego

Zapowiedź 22. kolejki według WPLSanockiego

Po raz kolejny łączone kolejki udowodniły swoją opłacalność i niezawodność. Bo wystarczy powiedzieć, że cała 7-mka Dream Teamu to zawodnicy ZAKSY lub ONICO. Nie sprostał nawet kapitalny Hadrava, czy bliski siatkarskiego double-double Sacharewicz. Co czeka nas w tym tygodniu? Zapraszam w nieco zmienionej formule.

Kolejka 26. - kolejka łączona

Kolejka 26. - kolejka łączona

W związku z przełożeniem terminu meczu 24. kolejki ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów z 7 marca na 21 marca, organizator konkursu WPLS postanawia dopisać ten mecz do 26. rundy spotkań.

Zapowiedź 21. kolejki według WPLSanockiego

Zapowiedź 21. kolejki według WPLSanockiego

Po bardzo ciekawej kolejce, wypełnionej wielkimi come-backami i całkiem niezłymi punktami polecanych zawodników wracamy, licząc na więcej, bo apetyt rośnie przecież w miarę jedzenia. Tym bardziej że double gameweek, którego doświadczymy podczas nadchodzącego weekendu, zawsze dostarcza dodatkowych emocji. Zapraszam.

Zapowiedź 20. kolejki według WPLSanockiego

Zapowiedź 20. kolejki według WPLSanockiego

Jedni mają ferie, podczas których nawet nie schodzą z narciarskich stoków, drudzy nie opuszczają pokoju w akademiku, ucząc się do nadchodzącej sesji. Co robią trzeci? Siedzą niewyspani i analizują, co tak naprawdę zrobili źle, że w rankingu WPLS pojawiła się czerwona strzałka. Dlaczego Kochanowski nie zapunktował dobrze? Dlaczego Mateusz Mika okazał się niewypałem? Dlaczego Karol Butryn na kapitanie nie był dobrym pomysłem? I wreszcie, dlaczego będzie lepiej w następnej kolejce? Bo gorzej niż 130 chyba już nie będzie. Zapraszam

Zapowiedź 19. kolejki według WPLSanockiego

Zapowiedź 19. kolejki według WPLSanockiego

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej turniejem finałowym Pucharu Polski, który po sensacyjnych rozstrzygnięciach pojechał z podopiecznymi Andrei Anastasiego do Gdańska, wracamy do ligowej rzeczywistości. Do rzeczywistości, która w tej kolejce z pewnością nie będzie szara. Dziś, w trochę innej formie, niż ostatnio przeanalizuję dla Was, kto będzie opłacalnym wyborem na najbliższe spotkania.

Z II ligi norweskiej do WPLS

Z II ligi norweskiej do WPLS

Lyderhorn VBK w Wygraj Polską Ligę Siatkówki to nazwa drużyny Grzegorza Tenusa z Bartoszyc (numer 9 na zdjęciu), byłego przyjmującego Lyderhorn VBK, polonijnego zespołu grającego w II lidze norweskiej.

PLS CUP (16-0-0)

PLS CUP (16-0-0)

W turnieju PLS CUP bierze udział 3978 drużyn, ale już tylko CZTERY mają na swoim koncie komplet wygranych (16-0-0).
 

Zapowiedź 18. kolejki według WPLSanockiego

Zapowiedź 18. kolejki według WPLSanockiego

Po kolejce, w której punkty raczej nas nie rozpieszczały, w której praktycznie co mecz przewijał się motyw marności nad marnościami, w naszych składach przyszła pora na drugą szansę, albo i na 18. Zapraszam na kilka słów na temat nadchodzących weekendowych emocji.

Zmiany cen zawodników - 3

Zmiany cen zawodników - 3

Po raz trzeci w tej edycji nastąpiła zmiana cen zawodników. Najwięcej (+0,3) podrożał Bartosz Kwolek, przyjmujący ONICO Warszawa.


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!