Szymon Ściślak - laureat I edycji

Szymon Ściślak - laureat I edycji

Kiedy wygrywał pierwszą edycję konkursu Wygraj Polską Ligę Siatkówki, był zawodnikiem KS AGH Kraków. Dzisiaj reprezentuje barwy II-ligowego TS Volley Rybnik. Oczywiście bierze udział w kolejnym sezonie naszej zabawy i przybliży nam swój skład.

Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie

Rewelacja poprzedniego sezonu ostatecznie zakończyła rozgrywki na czwartym miejscu, ale była o krok (a precyzyjniej - set) od pokonania w półfinale późniejszych Mistrzów Polski, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. W tym roku skład wydaje się kosmetycznie poprawiony i drużyna Marka Lebedewa może ponownie namieszać.

PGE Skra Bełchatów

PGE Skra Bełchatów

Wielu zawodników Skry jest po wyczerpującym sezonie reprezentacyjnym, ale wszyscy deklarują, że po słabym poprzednim sezonie, teraz Skra wróci do walki o najwyższe cele.

Cerrad Enea Czarni Radom

Cerrad Enea Czarni Radom

Czarni Radom to chyba najbardziej wyrównana ekipa z całej stawki Plusligi, posiadająca na każdej pozycji równorzędnych zawodników, a wytypowanie pierwszego składu to jak wróżenie z fusów.

Asseco Resovia Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów

Drużyna z Podkarpacia przeszła małą rewolucją kadrową i liczy, że w tym sezonie powróci do walki o najwyższe cele.

Indykpol AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn może być czarnym koniem nadchodzących rozgrywek PlusLigi. Do składów obok Jana Hadravy (absolutny „must have” menedżera WPLS) warto wziąć Wojciecha Żalińskiego i Seyeda Mousaviego.

Trefl Gdańsk

Trefl Gdańsk

Jak pod wodzą Michała Winiarskiego spisze się przebudowany zespół? Do składów w Wygraj Polską Ligę Siatkówki polecamy Rubena Schotta, Pawła Halaba i Pablo Crera.

GKS Katowice

GKS Katowice

W poprzednim sezonie drużyna Katowic była rewelacją sezonu, do ostatnich kolejek walczyła o awans do Play-off. Tamtej drużyny już nie ma, z pierwszego składu został tylko środkowy Emanuel Kohut.

MKS Będzin

MKS Będzin

Trener Jakub Bednaruk zrobił kawał dobrej roboty w ekipach z Warszawy i Bydgoszczy. Czy podobnie będzie w Będzinie? Polecamy do składów Rafała Farynę, a dla odważnych - Purya Fayaziego.

Cuprum Lubin

Cuprum Lubin

Ile mocy z zawodników Cuprum Lubin wyciśnie Marcelo Fronckowiak? Zakładamy, że dużo z siebie (punktów w konkursie) dadzą Bartłomiej Lipiński i Maksim Morozau


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!