Zmiany cen (3)

Zmiany cen (3)

Po raz trzeci w sezonie nastąpiła zmiana cen zawodników. Wartość Thibaulta Rossarda urosła o 0.2 mln.

Kurek zawodnikiem ONICO

Kurek zawodnikiem ONICO

MVP Mistrzostw Świata 2018 i Najlepszy Siatkarz Europy 2018 związał się ze stołecznym klubem kontraktem do końca sezonu 2018/2019. Bartosz Kurek dołącza do drużyny ONICO Warszawa jako wolny zawodnik, po rozwiązaniu kontraktu ze Stocznią Szczecin.

Zapowiedź 9. kolejki

Zapowiedź 9. kolejki

Przed nami zapowiadająca się niezwykle ciekawie nie tylko w „realu”, ale i w naszym menedżerze, 9. kolejka PlusLigi. Runda spotkań, w której ZAKSA i będziński MKS punktują dwukrotnie.

Zmiany cen (2)

Zmiany cen (2)

Zgodnie z zapowiedziami ceny zawodników zmieniły się po raz drugi w tym sezonie.

Zapowiedź 6. kolejki

Zapowiedź 6. kolejki

Trefl i Indyki nie punktują w 6. kolejce. Myślę, że większość menedżerów już dobrze o tym wie, ponieważ skorzystali z ich usług podwójnie – dwie serie gier temu. Krótko na temat dzisiejszego wieczoru, a także tego, co czeka nas jutro.

Słów kilka o kolejach 4. i 5.

Słów kilka o kolejach 4. i 5.

5. kolejka zapowiada się niezwykle pasjonująco, ale nie ma szans, żeby przebiła to, co działo się rundę wcześniej. Bo to, co odpalili niektórzy menedżerowie – głowa mała. Dlatego też właśnie o tym przeczytacie poniżej. Będzie również wyjaśnione, dlaczego mecz ONICO - GKS zostaje przy 5. kolejce.

Zapowiedź 4. kolejki

Zapowiedź 4. kolejki

Odpoczęliśmy? To lecimy. Liga Mistrzów Świata nie zwalnia tempa. Opowiedzieliśmy już Wam o co chodzi z podwójną kolejką, zmieniliśmy ceny, zatem tryptyk Sanockiego na tę kolejkę pora zamknąć.


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!