Zapowiedź 3. kolejki

Zapowiedź 3. kolejki

Nie umilkły jeszcze w całości echa środowej kolejki PlusLigi, a tu już na horyzoncie pojawia się kolejna – trzecia seria potyczek. Czy w niej też zobaczymy przysłowiowe „krew, pot i łzy”, niespodziewane rozstrzygnięcia i emocje, jakie nie towarzyszą żadnej innej dyscyplinie?

Zapowiedź 2. kolejki

Zapowiedź 2. kolejki

Liga włoska? Faworyci po 3:0 i w godzinę z prysznicem. Rosyjska? Bez emocji. Francuska? Żadnych gwiazd. A Polska? Awaria oświetlenia spowodowana papierosem w toalecie, porażki kandydatów do mistrzostwa, przegrany set mimo prowadzenia 20:9, a także tie-break ze stanu 6:12 do 15:13. Aż strach pomyśleć, czego świadkami będziemy dziś wieczorem.

Kiedy użyć DZIKIEJ KARTY? Teraz

Kiedy użyć DZIKIEJ KARTY? Teraz

Mało punktów w 1. kolejce? Postawiłeś na zawodników, którzy – jak się okazało – nie będą mieli okazji do zdobywania punktów? Twój skład przyprawia Cię o ból głowy? Jest na to lekarstwo. Nazywa się „Dzika karta”.

WPLS - siedem ważnych pytań i odpowiedzi po 1. kolejce

WPLS - siedem ważnych pytań i odpowiedzi po 1. kolejce

Za nami prawie 1. kolejka. Prawie, bo do rozegrania pozostał jeszcze mecz Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk. Teraz mamy garść ważnych informacji dla tych, którzy już z nami rywalizują i dla tych, którzy jeszcze się wahają, czy w ogóle warto. Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o Wygraj Polską Ligę Siatkówki po rundzie inauguracyjnej.

Komunikat

Komunikat

Oto ważne informacje odnośnie nierozegranego meczu 1. kolejki Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk.

Skarb PL - Chemik Bydgoszcz

Skarb PL - Chemik Bydgoszcz

Ekipa z Bydgoszczy ma być czerwoną latarnią ligi, ale może to podopieczni Jakuba Bednaruka pokażą czerwoną kartkę tym, którzy skazują ich na spadek?

Skarb PL - MKS Będzin

Skarb PL - MKS Będzin

MKS Będzin przez wielu skazywany jest na pożarcie. Ja na ekipę, która swoje mecze rozgrywa na sosnowieckiej hali, spróbuję spojrzeć przez inny pryzmat.

Skarb PL - Stocznia Szczecin

Skarb PL - Stocznia Szczecin

Przed nami kilka słów o Espa… Stoczni, murowanym kandydacie do spad… mistrzostwa. Drużynę trenować będzie Rado… Michał Gogol. Na przyjęciu znów Wik… Kaziyski i Ruci… Hoag. Słaba ławka rezerwo… Co do…?!

Skarb PL - GKS Katowice

Skarb PL - GKS Katowice

11 drużyna poprzedniego sezonu, prowadzona przez Piotra Gruszkę, stawia na mieszankę młodości z doświadczeniem. Jak więc wypadnie ekipa rozgrywająca swoje spotkania w szopenickiej hali?


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!