Jak gramy w 27. kolejce?

Jak gramy w 27. kolejce?

Które drużyny w 27. kolejce nie punktują, jaki jest limit zawodników z jednego klubu, liczba meczów, Dzika karta.

Które drużyny nie punktują?
- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa to dwie najlepsze drużyny fazy zasadniczej. Obie automatycznie zagrają w półfinale, co oznacza, że w 27. kolejce konkursu Wygraj Polską Ligę Siatkówki nie punktują. Nie punktują też zawodnicy MKS Będzin, trzynastego zespołu po fazie zasadniczej.

Liczba zawodników z jednego klubu?
- Zwiększamy limit. Nie 2 tylko 3 siatkarzy z jednego klubu ligowego.

Liczba meczów?
- Regulamin rozgrywek PlusLigi mówi, że gra się do dwóch wygranych meczów. To oznacza, że niektórzy zawodnicy mają szansę punktować w trzech spotkaniach. Stąd w naszym zestawie par w menedżerze wszystkie potencjalne mecze. Jeżeli rywalizacja zakończy się po dwóch spotkaniach, to usuwamy mecz z terminarza.

Jak grać?
- Najlepiej mieć w składzie tych siatkarzy, których kluby będą walczyć w trzech meczach, ale pamiętajmy o ZAKSIE i ONICO, które wracają w 28. kolejce. Warto też mieć w zespole zawodników z par Jastrzębski - Skra, Aluron - Cerrad, które awansują do półfinałów. Uff, łatwo nie będzie.   

Dzika karta?
- W fazie Play-Off mamy możliwość skorzystania z drugiej Dzikiej karty, ale uwaga - nie łączymy bonusów! Czyli jeśli w danej kolejce skorzystamy z Dzikiej karty to np. z bonusa „Kapitanów dwóch” będziemy mogli skorzystać w następnej rundzie spotkań.

 


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!