Znamy zwycięzcę WPLS!

Znamy zwycięzcę WPLS!

Mateusz Stawiski z Gorzowa Wlkp., menedżer klubu Z R I F, został zwycięzcą trzeciej edycji konkursu Wygraj Polską Ligę Siatkówki (sezon 2018/19).

KLASYFIKACJA GENERALNA

Na kolejkę przed końcem drużyna Pana Mateusza była na trzeciej pozycji. - O wygranej zdecydowały dobre transfery (Lukas Kampa, Dawid Konarski, Alexandre Ferreira, Łukasz Wiśniewski). Szczególnie zakup środkowego ZAKSY (Wiśniewski) miał duże znaczenie, ponieważ mój bezpośredni rywal w walce o wygraną (Starsi Plażowicze) miał w składzie Piotra Haina z Jastrzębskiego. Różnica punktów na korzyść Wiśniewskiego wyniosła aż 37 punktów - podkreśla Mateusz Stawiski, a potwierdza to Aleksander Mamełka (Starsi Plażowicze). - Długo się wahałem czy Wiśnia, czy Hain. Wybór tego drugiego to był mój błąd, podobnie jak decyzja, że biorę do składu Ferreirę a nie Juliena Lyneela.

Obaj menedżerowie do ostatniej kolejki trzymali bonus „KAPITANÓW DWÓCH”. - Dobrze wystartowałem, więc twardo trzymałem doładowania na sam koniec. Wszystko użyłem w fazie Play-Off - najpierw w 27. kolejce „Do Ataku!”, potem „Dzika Karta”, a na sam koniec „Kapitanów Dwóch” - opowiada Mateusz Stawiski.


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!